22 ژوئن 2024 - 8:35

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

درآمد قابل توجه رازی از عضویت در کنسرسیوم انرژی

مدیر بیمههای مهندسی بیمه رازی، از درآمد قابل توجه شرکت از رشته انرژی و عضویت در کنسرسیوم انرژی صنعت بیمه خبر داد و گفت: شرکت بیمه رازی در رشته مهندسی در بین سه شرکت برتر صنعت بیمه قرار دارد و برنامه ریزی شرکت بر رشد بیش از پیش در رشته انرژی است.

به گزارش پول نیوز، درآمد قابل توجه رازی از عضویت در کنسرسیوم انرژی

سعادت فراقی که مهمان پنجاه و چهارمین رویداد سه شنبه های پاسخگویی بود، در تعریف بیمه انرژی با اشاره به قوانین صنعت بیمه گفت: در زمان ساخت و ساز و بهره برداری از پالایشگاه و پتروشیمی ها ریسک و خطراتی وجود دارد که احتمال وقوع خسارت برای آن ها وجود دارد، از این رو صنعت بیمه، سامانه و آیین نامه مختص پوشش ریسک های واحد های مرتبط با نفت، گاز و پتروشیمی در قالب بیمه انرژی را طراحی کرده است.

مدیر بیمه های مهندسی بیمه رازی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا افت فشار گاز و عدم دستیابی افراد به گاز طبیعی در مصارف خانگی و صنعتی به عنوان ریسک محسوب می شود، خاطرنشان کرد: افت فشار گاز و عدم دستیابی افراد به گاز طبیعی به عنوان یک ریسک شناسایی می شود، اما پوشش بیمه ای برای منازل مسکونی وجود ندارد.

او تصریح کرد: فعالیت برخی از کارخانجات صنعتی برپایه مصرف گاز است و قطع یا افت فشار گاز خسارتی برای کارخانجات به همراه دارد، در این رابطه رشته بیمه ای عدم النفع به کارخانجات پیشنهاد می شود که البته برای تعیین نرخ بیمه نامه و مدیریت ریسک نیاز به اطلاعات به روز احساس می شود.

فراقی با تاکید بر عضویت بیمه رازی در کنسرسیوم انرژی صنعت بیمه بیان کرد: در سال جاری شش پالایشگاه نفت با لیدری بیمه رازی تحت پوشش بیمه قرار گرفته و تا به امروز حجم قابل توجهی درآمد از طریق کنسرسیوم انرژی عاید بیمه رازی شده است.

او ادامه داد: حضور بیمه رازی در کنسرسیوم انرژی صنعت برای نمایندگان در زمینه بازاریابی و جذب پرتفو های بزرگ بسیار اثرگذار است و این در حالی است که یکی از شروط مناقصات، عملکرد شرکت بیمه در زمینه تحت پوشش قراردادن شرکت و پروژه های بزرگ است.

فراقی با بیان اینکه شرکت بیمه رازی در تولید حق بیمه رشته مهندسی در بین سه شرکت اول بخش خصوصی قرار دارد، یادآور شد: بنابر هدف گذاری صورت گرفته مبنی بر قرارگیری شرکت بیمه رازی در بین پنج شرکت برتر صنعت، هدف اصلی مدیریت بیمه های مهندسی، قرارگیری رشته انرژی شرکت در بین پنج شرکت برتر خواهد بود و امید است تا انتهای سال با توجه به جذب پرتفو های جدید رشته انرژی بیمه رازی نیز در بالاترین سطح خود در صنعت بیمه قرار گیرد.

او تصریح کرد: در حال حاضر ۱۰ درصد سبد پرتفوی شرکت بیمه رازی به رشته مهندسی و انرژی اختصاص دارد.

مدیر بیمه های مهندسی بیمه رازی در پاسخ به این سوال مبنی بر اینکه آیا در زمینه ارتقا دانش فنی همکاران و نمایندگان برنامه ریزی مشخصی تدوین شده است، گفت: برنامه ریزی مدونی در راستای ارتقا دانش فنی همکاران و نمایندگان در زمینه جذب بیمه های مهندسی و انرژی صورت گرفته که در سال آینده با جدیت پیگیری می شود و در حال حاضر به واسطه قرارگیری در سه ماهه انتهایی سال که برای شرکت های بیمه ای بسیار مهم است، نیاز های آموزشی همکاران شعب و نمایندگان در راستای جذب پرتفو های مهندسی و انرژی به صورت برخط رفع خواهد شد.

فراقی گفت: در گذشته تجهیزات الکترونیکی در دل قرارداد های بزرگ تحت پوشش قرار می گرفت، اما با اجرای طرح میلاد نور که تا انتهای بهمن ماه ادامه دارد، تجهیزات الکترونیکی نو به صورت قرارداد های انفرادی تحت پوشش بیمه های مهندسی قرار می گیرد و فضای مناسبی برای فعالیت نمایندگان در رشته مهندسی به شمار می آید.

او تصریح کرد: رشته تجهیزات الکترونیکی طرح میلاد نور، در حال حاضر یکی از بهترین و کامل ترین پوشش های بیمه ای صنعت بیمه است و در کنار آن پوشش بیمه ای موتور، گیربکس و کولر خودرو با حق بیمه بسیار پایین تری نسبت به گذشته به هموطنان به ویژه بانوان تا انتهای بهمن ماه ارائه می شود.

مدیر بیمه های مهندسی بیمه رازی در رابطه با طرح طلایی آرامش نیز توضیح داد: طرح طلایی آرامش در سال ۱۳۹۸ به صورت منطقه ای در استان قم آغاز شد و شعبه قم بیمه رازی اولین پوشش همه جانبه بنا را در این استان صادر کرد.

فراقی ادامه داد: طرح طلایی آرامش با نگاه آسیب شناسی مشکلات بیمه گذار و بیمه گر طراحی و اجرایی شد و دارای مزایای بسیار زیادی نسبت به بیمه نامه های مشابه دارد که یکی از مهمترین موارد حق بیمه رقابتی آن است.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

00
00
اخبار برگزیده
آخرین اخبار

خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی در پول نیوز

خدمات سئو

لیزر موهای زائد

لیفت نخ