22 ژوئن 2024 - 16:04

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

بازار لوازم خانگی در رکود

نائب رئیس اتحادیه لوازم خانگی گفت: سه شرکت پاکشوما، گل آسای سرما (دی پوینت) و جی پلاس از ابتدای دی ماه مجوز افزایش ۱۰ درصدی قیمت محصولات خود را دریافت کرده و اعمال کرده اند.

به گزارش پول نیوز، بازار لوازم خانگی در رکود

«محمد حسین اسلامیان» در گفت وگوی اختصاصی با اعلام این خبر افزود: این روز ها بازار لوازم خانگی در رکود کامل است که دلیل اصلی آن ضعیف شدن قدرت خرید مردم است.

وی بیان داشت: امروز لوازم خانگی به اولویت سوم یا چهارم مردم تبدیل شده و افراد جز از سر ناچاری و آن هم اکثرا به صورت اقساطی، به خرید نمی پردازند.

این مقام صنفی گفت: قیمت تولید لوازم خانگی در دو ماه گذشته به دلیل نوسان زیاد نرخ ارز (از حدود ۲۸ هزار تومان به بیش از ۴۲ هزار تومان) و تاثیرگذاری بر قیمت مواد اولیه با افزایش همراه شده است، هرچند تا این لحظه هیچ مجوزی برای افزایش قیمت ها صادر نشده است. وی یادآور شد: قطعی برق و گاز صنایع در دو هفته اخیر نیز سبب شده تا عرضه کمتر محصولات را به بازار شاهد باشیم. اسلامیان ادامه داد: سه شرکت پاکشوما، گل آسای سرما (دی پوینت) و جی پلاس از ابتدای دی ماه مجوز افزایش ۱۰ درصدی قیمت محصولات خود را دریافت کرده و اعمال کرده اند. این در حالی است که در لوازم صوتی و تصویری افزایش قیمت نداشته ایم.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

01
3463945
اخبار برگزیده
آخرین اخبار

خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی در پول نیوز

خدمات سئو

لیزر موهای زائد

لیفت نخ