22 ژوئن 2024 - 10:47

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

جشنواره فروش فرتاک بیمه نوین در بهمن ۱۴۰۱

شرکت بیمه نوین در راستای گسترش فرهنگ بیمه و خلق ارزش برای مشتریان خود، محصولات بیمهای خود را با شرایط ویژه در بهمن ماه ارائه میکند.

به گزارش پول نیوز، جشنواره فروش فرتاک بیمه نوین در بهمن ۱۴۰۱

این شرکت از یکم تا سی ام بهمن در جشنواره فروش فرتاک انواع بیمه نامه های بدنه اتومبیل، آتش سوزی، مسئولیت و بیمه های عمر و سرمایه گذاری خود را با تخفیف و شرایط ویژه به فروش می رساند.

در این جشنواره علاوه بر تخفیف های ویژه، به افرادی که در بازه زمانی این جشنواره محصول بیمه ای مورد نیاز خود را خریداری کنند، به قید قرعه کمک هزینه سفر برای مشتری و همراه وی تعلق خواهد گرفت.

در جشنواره فرتاک، فروش ویژه، بیمه­ های مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان پروژه های صنعتی، خدماتی، بازرگانی؛ مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان ساختمانی؛ مسئولیت حرفه ای هیأت مدیره مجتمع های مسکونی، اداری و تجاری و مسئولیت مدنی مدیران مراکز آموزشی با شرایط ویژه ارائه می شود.

بیمه های بدنه اتومبیل، عمر و سرمایه گذاری (تخفیف در هزینه های بیمه گری)، آتش سوزی منازل مسکونی، مراکز صنعتی و غیر صنعتی از دیگر محصولاتی است که در این جشنواره با تخفیف ویژه ارائه می شوند.

علاقه مندان برای کسب آگاهی بیشتر از شرایط جشنواره فرتاک نوین، می­ توانند به سامانه اینترنتی این شرکت به آدرس www.novininsurance.com مراجعه و یا با شماره ۰۲۱۲۳۰۴۷ تماس حاصل کنند.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

images_1718808392_6672ef4847f81
01
اخبار برگزیده
آخرین اخبار

خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی در پول نیوز

خدمات سئو

لیزر موهای زائد

لیفت نخ