22 ژوئن 2024 - 9:41

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

آیین گرامی داشت روز زن در بیمه ملت برگزار شد

آیین گرامیداشت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن در شرکت بیمه ملت برگزار شد.

به گزارش پول نیوز، آیین گرامی داشت روز زن در بیمه ملت برگزار شد

آیین گرامی داشت ولادت حضرت زهرا سلام الله علی ها و روز زن، با حضور علیرضا یزدان دوست مدیرعامل، محمدتقی چراغی و مهدی کشاورز، از اعضای هیئت مدیره و جمعی از همکاران زن بیمه ملت برگزار شد.

یزدان دوست در این مراسم با قدردانی از همکاران زن بیمه ملت، گفت: در شرکت بیمه ملت بخش مهمی از نیروی انسانی شرکت را زنان تشکیل می دهند و این حضور برای ما ارزشمند است، چون حضور همراه با علم و دانش زنان توانمند نقش مهمی در موفقیت ها و پیشرفت های بیمه ملت در این سال ها داشته است.

مدیرعامل بیمه ملت افزود: روز میلاد حضرت فاطمه زهرا سلام الله علی ها و روز زن، فرصت مغتنمی است که ما بتوانیم از زحمات زنان شاغل در بیمه ملت تقدیر و تشکر کنیم.

وی گفت: امیدوارم که همه زنان سرزمین مان روز به روز بیشتر در عرصه های مختلف بدرخشند.

محمدتقی چراغی عضو موظف هیئت مدیره بیمه ملت هم با اشاره به اینکه بخشی زیادی از کارکنان بیمه ملت را زنان تشکیل می دهند، گفت: امروز حضور زنان در عرصه های مختلف اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و … پررنگ است و زنان امروز نقش مهمی در اقتصاد کشور دارند.

مهدی کشاورز دیگر عضو هیئت مدیره نیز در این مراسم با قدردانی از نقش مهم زنان شاغل در بیمه ملت گفت: امیدوارم بتوانیم پاسخ شایسته ای به عملکرد مثبت و قابل توجه زنان در شرکت بیمه ملت بدهیم، چرا که امروز نقش زنان در همه عرصه ها انکارنشدنی است.

در این مراسم کارمندان زن شرکت بیمه ملت در فضایی صمیمانه به ارائه نقطه نظرات و دیدگاه های خود پرداختند

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

3771646
5-2-2+copy
اخبار برگزیده
آخرین اخبار

خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی در پول نیوز

خدمات سئو

لیزر موهای زائد

لیفت نخ