22 ژوئن 2024 - 11:00

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

تاکید بایدن و ترودو بر تقویت زنجیره تامین

رئیس جمهور آمریکا و نخست وزیر کانادا بر گسترش همکاری در زمینه انرژی پاک و تقویت زنجیره تامین تاکید کردند.

به گزارش پول نیوز، تاکید بایدن و ترودو بر تقویت زنجیره تامین

«جو بایدن»، رئیس جمهور آمریکا و «جاستین ترودو»، نخست وزیر کانادا در حاشیه اجلاس سران کشور های آمریکای شمالی در «مکزیکوسیتی»، پایتخت مکزیک، دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش خبرگزاری رویترز، جو بایدن در این دیدار گفت: به نظرم، کاری که باید انجام بدهیم و مشغول انجام آن هستیم، آن است که ظرفیت های اقتصادی بی نهایتی را که به واسطه همکاری با یکدیگر بدست می آوریم، به معرض نمایش بگذاریم. ما باید به سراسر منطقه آمریکای شمالی کمک کنیم. مسائل متعددی، مثل انرژی پاک وجود دارد که باید درباره آن ها صحبت کنیم.

رئیس جمهور آمریکا افزود: هم ما و هم شما در موقعیتی هستیم که باید زنجیره تامین خود را تقویت کنیم تا هیچ کس نتواند به میل خود در این زنجیره اختلال ایجاد کند یا اینکه همه گیری در آسیا موجب شود ما نتوانیم به عناصری کلیدی که برای بخش هایی مثل خودروسازی به آن ها نیاز داریم، دسترسی پیدا کنیم. ما با همراهی یکدیگر می توانیم به دستاورد های بسیاری دست پیدا کنیم. امروز می خواهیم درباره این صحبت کنیم که چطور می توانیم کمک کنیم، ثبات به هائیتی برگردد، چطور می توانیم به مسئله مهاجرت رسیدگی کنیم و در عین حال، امنیت ملی امان را هم تقویت نماییم.

جاستین ترودو نیز گفت: من و شما همکاری نزدیکی درباره مسائل مهم جهانی مثل فشار های چین و روسیه و حمله روسیه به اوکراین داشته ایم و باید برای حفظ دموکراسی و حاکمیت قانون و فرصت ها و رشد اقتصادی فراگیر در سراسر جهان، تلاش مضاعفی انجام بدهیم.

نخست وزیر کانادا افزود: زمینه های بسیاری برای همکاری در آمریکای شمالی در اختیار داریم. آمریکای شمالی، بزرگترین بلوکِ تجارت آزاد در جهان است و حتی از اتحادیه اروپا هم بزرگتر است. ما می توانیم کمک های فراوانی در زمینه کالا ها و خدمات و همچنین فناوری در اختیار دنیا قرار بدهیم و راه حل های به شدت مورد نیاز را به دنیا ارائه بدهیم. توانمندی ما در کار با یکدیگر، منجر به موفقیت های شگفت انگیزی برای ما شده است، اما در زمانه ای که در سراسر جهان، اختلال وجود دارد و جهان با چالش هایی واقعی روبه رو است، ما می توانیم کار های بیشتری انجام بدهیم و باید همین رویه را هم در پیش بگیریم.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

d241d37b-5fdc-4646-aef1-c964803b87e0
0e69cdb1-9e70-44ae-9ca7-963e1763cde9
اخبار برگزیده
آخرین اخبار

خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی در پول نیوز

خدمات سئو

لیزر موهای زائد

لیفت نخ