22 ژوئن 2024 - 10:17

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

تولید روزانه گاز غنی ایران به ۱۰۴۰ میلیون مترمکعب رسید

مدیر نظارت بر تولید شرکت ملی نفت ایران گفت: هماکنون شرکت ملی نفت ایران از ۲۳ میدان گازی در کشور روزانه یک میلیارد و ۴۰ میلیون مترمکعب گاز تولید میکند که حدود ۹۸۰ میلیون مترمکعب آن را برای توزیع در شبکه مصرف به شرکت ملی گاز تحویل میدهد.

به گزارش پول نیوز، تولید روزانه گاز غنی ایران به ۱۰۴۰ میلیون مترمکعب رسید

 هرمز قلاوند در این باره اظهار کرد: شرکت ملی نفت ایران افزون بر تولید نفت کشور، برای تأمین خوراک پالایشگاه های کشور و صادرات، متولی تولید گاز کشور است.

وی افزود: همه همکاران شرکت ملی نفت ایران در مناطق عملیاتی خشکی، سکوهای دریایی، بخش های تعمیراتی، خدمات فنی، همچنین بخش های ستادی در حال کار و تلاش جهادی و شبانه روزی هستند که باید گفت این حجم از تولید و تحویل گاز بدون این مهم قابل تحقق نبود. در جبهه بعدی نیز همکاران شرکت ملی گاز وظیفه پالایش و توزیع بهینه گاز تولیدی  شرکت ملی نفت ایران را برای مصرف در موارد بالا به عهده دارند.

مدیر نظارت بر تولید شرکت ملی نفت ایران تصریح کرد: در روزهای اخیر با دستور مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران و با تلاش و کوشش شبانه روزی کارکنان شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، حدود ۱۰ میلیون مترمکعب گاز مربوط به کارخانه گاز و گاز مایع ۱۰۰۰ نیز به شبکه مصرف اضافه شد.

ضرورت صرفه جویی در مصرف گاز با وجود رکوردشکنی در تولید

قلاوند اعلام کرد: همه شرکت های تولیدی گاز شرکت ملی نفت ایران شامل شرکت نفت و گاز پارس، شرکت نفت مناطق مرکزی و شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب با همه ظرفیت در حال تولید حداکثری گاز برای رفاه مردم ایران در فصل زمستان هستند و از هموطنان فهیم نیز انتظار می رود همه همت و تلاش خود را برای صرفه جویی و مصرف بهینه برق و گاز انجام دهند.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

139508221759225609187254
-اسرائیل-به-رفح-1100x700
اخبار برگزیده
آخرین اخبار

خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی در پول نیوز

خدمات سئو

لیزر موهای زائد

لیفت نخ