28 تیر 1403 - 9:22

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

رفاه ۲۴ ساعته در دستان شما

امروز دیگر برای انجام امور بانکی پرکاربرد مانند انتقال و دریافت وجه نیاز نیست در میان گرفتاریها، مشغله و ترافیک روزمره حتما به شعب به طور حضوری مراجعه کرد و تمام بانکها برای تسهیل و تسریع امور بانکی از اپلیکیشنهای بانکی اختصاصی خود رونمایی کردهاند.

به گزارش پول نیوز، رفاه ۲۴ ساعته در دستان شما

به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران به نقل از خبرگزاری فارس، در حال حاضر اکثر خدمات بانکی که قبلا برای انجام آن ها به شعب بانک ها مراجعه می کردیم دیگر با استفاده از گوشی های هوشمند و به طور آنلاین انجام می شوند.  

در راستای حرکت از مدل کسب وکار بانکداری سنتی به رویکرد اکوسیستمی، استراتژی بانک رفاه کارگران به جای محصولات بر مشتریان متمرکز شده است. سفر بانک به سوی مشتری محوری با بهره گیری از فناوری های دیجیتال و از طریق ایجاد شراکت های هدفمند و باز مهندسی فرآیند ها و ساختار کنونی بانک در بستر اکوسیستم بانکداری دیجیتال آغاز شده است و با تغییر شیوه عملیات درصدد آنیم تا انعطاف پذیری، میزان دسترسی و شفافیت را برای مشتریان افزایش دهیم. به این ترتیب، بانک تبدیل به شریکی قابل اعتماد برای مشتری می شود که به وی در راستای زندگی آسان تر، خدمات شخصی سازی شده ارائه می دهد.

بانک رفاه کارگران نیز مانند سایر بانک ها در اولین گام اقدام به طراحی و توسعه اپلیکیشن اختصاصی خود کرد و آن را در دسترس مشتریان خود قرار داد. اپلیکیشن «همراه بانک رفاه» برای انجام امور بانکی پرکاربرد نظیر کارت به کارت، انتقال وجه داخلی و بین بانکی (ساتنا، پایا و پل)، استعلام موجودی، پرداخت قبوض و … طراحی شده تا مردم را برای انجام این امور ساده از مراجعه به بانک و یا دستگاه های خودپرداز بی ‎نیاز نماید.  

فعال سازی پیامک برای مشاهده مانده حساب، دریافت کد شبای حساب های رفاه، پرداخت قبوض، خرید شارژ، قابلیت مسدود کردن کارت های رفاه و امکان مشاهده سوابق تراکنش ها و اشتراک گذاری رسید های الکترونیکی آن ها ازجمله دیگر ویژگی ها و قابلیت های همراه بانک رفاه است.

روند رو به رشد کاربرد انواع گوشی های هوشمند تلفن همراه و رایانه های لوحی و نیز استقبال گسترده از خدمات ارزش افزوده آن ها موجب شده تا درخواست های متنوعی ازخدمات بانکی بر روی موبایل به عنوان ابزاری مهم در بانکداری غیرحضوری مطرح شود، لذا به منظور ایجاد وحدت رویه در ارائه خدمات بانکداری الکترونیک و توسعه و تکمیل خدمات آن، طراحی و تهیه سامانه موبایل بانک رفاه مبتنی بر سیستم عامل Android و iOS انجام شده و آماده بهره برداری و ارائه به مشتریان است.

بروزرسانی نسخه موبایل بانک

همچنین در راستای توسعه محصولات بانکداری دیجیتال و ارائه خدمات متمایز به مشتریان، نسخه موبایل بانک (نگارش ۳.۲.۲) بانک رفاه کارگران نیز به تازگی به روزرسانی شد.

این نسخه مبتنی بر سیستم عامل Android منتشر و از قابلیت ها و خدمات بسیار گسترده ای از جمله «قابلیت اسکن کارت مقصد در خدمت انتقال وجه کارت به کارت»، «ویرایش نام مستعار حساب» و «تشخیص خودکار اپراتور تلفن همراه در خدمت خرید شارژ» برخوردار است.

رفاه پلاس

در راستای پاسخگویی و رفع نیاز مشتریان بانک رفاه و با هدف ارائه خـدمات متمـایز به مشتریان سامانه موبایل بانک مبتنی بر سیستم عامل Android با قابلیت ارائه خدمات قبل از Login (رفاه پلاس) برای مشتریان راه اندازی شد.

سامانه همراه بانک مبتنی بر وب (PWA)

بانک رفاه کارگران همچنین به منظور سهولت استفاده از خدمات الکترونیکی برای مشتریان بانک و با توجه به عدم امکان عرضه مستقیم، بدون واسطه و رایگان برنامه موبایل بانک مبتنی بر سیستم عامل iOS، سامانه جدید همراه بانک مبتنی بر وب (PWA) را راه اندازی کرده است.

دیگر هر کجا که باشید به طور ۲۴ ساعته و شبانه روزی تنها با اتصال به اینترنت و چند کلیک ساده می توانید در زمان خود صرفه جویی کرده و بدون معطلی در اسرع وقت امور بانکی خود را انجام دهید.

برای اینکار می توانید این برنامه های بانک رفاه را برای گوشی اندروید خود به طور کاملا رایگان از طریق سایت بانک رفاه کارگران به نشانی اینترنتی www.refah-bank.ir و یا فروشگاه اینترنتی کافه بازار دریافت کنید.  

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

62404283
کاشت هسته انبه در گلدان
همچنین بخوانید
آخرین اخبار