28 تیر 1403 - 1:34

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

پیش بینی قیمت دلار امروز دوشنبه ۲۸ آذر ۱۴۰۱

بخش زیادی از فعالان افت دلار در روز گذشته را مرتبط به عرضه قابل توجه بازارساز میدانستند. در کنار این، برخی فعالان باور داشتند که بازار به طور موقت امنیتی شده و بخشی از معاملهگران ترجیح میدهند در شرایط کنونی اقدام به خرید و فروش ارز نکنند.

به گزارش پول نیوز، پیش بینی قیمت دلار امروز دوشنبه ۲۸ آذر ۱۴۰۱

روز یکشنبه (۲۷ آذر) برخی بازیگران ارزی انتظار داشتند رشد سریع دلار در روز ابتدایی هفته با سرعت آرام تری ادامه پیدا کند؛ با این حال، چنین اتفاقی رخ نداد و حتی اسکناس آمریکایی به آرامی بخشی از ارزش خود را از دست داد.

بخش زیادی از فعالان افت دلار در روز گذشته را مرتبط به عرضه قابل توجه بازارساز می دانستند. در کنار این، برخی فعالان باور داشتند که بازار به طور موقت امنیتی شده و بخشی از معامله گران ترجیح می دهند در شرایط کنونی اقدام به خرید و فروش ارز نکنند.

احتیاط معامله گران برای صعود به کانال بالاتر در بازار ارز بیشتر شده است. برخی فعالان اعتقاد دارند که بازارساز نسبت به کانال شکنی حساسیت بالایی دارد و با توجه به انتقادات صورت گرفته در روز های اخیر، بازارساز از تمام ابزار های عرضه ای خود برای عقب بردن قیمت اسکناس آمریکایی استفاده خواهد کرد.

دیروز اعلام شده بود که بخشی از معامله گران فردایی به دلیل ایجاد اخلال در بازار ارز دستگیر شده اند. در این میان، شماری از فعالان نیز عنوان می کنند که ایران ممکن است طی روز های آتی در برابر آژانس بین المللی انرژی اتمی مقداری انعطاف پذیری نشان دهد و به همین دلیل برخی معامله گران ترجیح می دهند در قامت خریدار حاضر نشوند.

این اظهارنظر ها می تواند کار را برای افزایشی های بازار ارز دشوار کند. با این حال، تحلیلگران فنی باور دارند اوضاع بازار بیشتر به سود افزایشی ها خواهد بود و بخشی از معامله گران خرید های ارزی را ادامه خواهند داد.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

کاشت هسته انبه در گلدان
2060998_136
همچنین بخوانید
آخرین اخبار