28 تیر 1403 - 1:46

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

بانک مسکن ۷۲ درصد از تعهدات مالی خود را پرداخت کرده است

دکتر عسکری از عملیاتی شدن بیش از ۱۰۰ درصد از تعهدات این بانک در سال اول اجرای طرح نهضت ملی مسکن خبر داد.

به گزارش پول نیوز، بانک مسکن ۷۲ درصد از تعهدات مالی خود را پرداخت کرده است

دکتر علی عسکری سرپرست بانک مسکن در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری بانک مسکن – هیبنا درباره عملکرد این بانک در حوزه تسهیلات طرح نهضت ملی مسکن گفت: بر اساس تعهدی که بانک مسکن در سال اول اجرای طرح نهضت ملی مسکن دارد، این بانک در قالب طرح مذکور قرارداد بیش از ۱۹۰ هزار واحد مسکونی را تا نیمه آذرماه سال جاری منعقد کرده است و در حال انعقاد قرارداد برای بیش از ۲۰ هزار واحد مسکونی دیگر است.

وی افزود: مبلغ قرارداد تسهیلات منعقده، تاکنون ۶۴ هزار و ۶۶۰ میلیارد تومان بوده است که با این اوصاف بانک مسکن تا ۱۶ آذرماه سال جاری، بیش از میزان تعهد خود در سال اول اجرای طرح نهضت ملی مسکن را عملیاتی کرده است.

سرپرست بانک مسکن همچنین از انعقاد قرارداد تسهیلات خودمالکی برای ۶۳ هزار و ۷۷ واحد مسکونی ذیل طرح نهضت ملی مسکن خبر داد.

دکتر عسکری با بیان اینکه بانک مسکن درسال اول اجرا طرح مذکور بیش از ۱۰۰ درصد از تعهدات خود در طرح نهضت ملی مسکن را عملیاتی کرده است، اظهار کرد: بانک مسکن از منابع خود بیش از ۲۶ هزار و ۵۵۵ میلیارد تومان و همچنین از آورده متقاضیان ۱۴ هزار و ۹۵۷ میلیارد تومان در این حوزه پرداخت کرده که در کل با جمع پرداختی ها از منابع بانک و آورده متقاضیان این بانک بیش از ۴۱ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان ذیل طرح نهضت ملی مسکن پرداخت کرده است.

وی افزود: با احتساب مبالغ پراختی که بانک مسکن در طرح نهضت ملی مسکن تاکنون پرداخته است در سال اول اجرای این طرح بانک تاکنون بیش از ۷۲ درصد از تعهدات مالی خود را به طور کامل پرداخت کرده است.

سرپرست بانک مسکن همچنین از افتتاح حساب برای ۷۶۴ هزار و ۵۲۲ نفر از متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن در این بانک خبر داد.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

کاشت هسته انبه در گلدان
2060998_136
همچنین بخوانید
آخرین اخبار