22 ژوئن 2024 - 9:50

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

گام بلند بانک قرض الحسنه مهر ایران برای کاهش آلایندگی کلانشهر های کشور

همزمان با سالروز تاسیس بانک قرض الحسنه مهرایران، تفاهم نامهای سه جانبه مابین بانک، شهرداری مشهد و تولیدکنندگان موتور سیکلت برقی در راستای بهینه سازی ناوگان حمل و نقل موتوری شهر مشهد منعقد شد.

به گزارش پول نیوز، گام بلند بانک قرض الحسنه مهر ایران برای کاهش آلایندگی کلانشهر های کشور

به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، برای اولین بار در کشور، تفاهم نامه ای سه جانبه مابین بانک، شهرداری مشهد و تولیدکنندگان موتور سیکلت برقی به منظور بهینه سازی ناوگان حمل و نقل موتوری شهر مشهد و در جهت کاهش آلایندگی های زیست محیطی منعقد شد.
این مراسم با حضور دکتر شمسی نژاد مدیر عامل بانک قرض الحسنه مهر ایران، زاکانی شهردار تهران، ارجایی شهردار مشهد، متولیان دبیر کلانشهر های کشور، محمدیان مدیر کل حمل و نقل وزارت کشور و جمعی از مدیران کشوری و استانی در محل تالار شهر شهرداری مشهد برگزار شد.
شمسی نژاد در این مراسم با اشاره به آمادگی بانک برای کمک به کاهش آلودگی کلان شهر های کشور بیان داشت: پروژه ی استفاده از موتور های برقی در شهر های بزرگ اقدامی موثر در جهت کاهش آلایندگی های زیست محیطی می باشد و بانک قرض الحسنه مهرایران با پرداخت وام قرض الحسنه، حامی اصلی این رویداد ارزشمند خواهد بود.
وی ادامه داد: مطابق تفاهم منعقد شده با تولیدکنندگان موتور های برقی، وام پرداختی برای خرید این موتور ها تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان، اقساط ۲۴ ماهه و کارمزد ۴ درصد می باشد و هموطنان عزیز در شهر مشهد می توانند برای خرید این محصولات از همین امروز اقدام کنند.
وی افزود: می توان این اقدام مهم را در دیگر کلان شهر های کشور نیز عملیاتی کرد تا تمام مردم عزیزکشورمان از این خدمت ارزنده بهره مند شوند.
شمسی نژاد خدمات بانک قرض الحسنه مهرایران را برای تمامی مردم کشور مفید دانست و گفت: خدمات این بانک به گونه ای هست که تمامی مردم می توانند از محصولات این بانک استفاده نمایند و ما بنا داریم تا کارت قرض الحسنه، کارت زندگی مردم باشد.
در این مراسم تعدادی از موتور های برقی که با وام بانک قرض الحسنه مهرایران خریداری شده بود به صاحبان آن ها تحویل شد.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

3771646
5-2-2+copy
اخبار برگزیده
آخرین اخبار

خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی در پول نیوز

خدمات سئو

لیزر موهای زائد

لیفت نخ