2 تیر 1403 - 19:19

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

موضوع: انجام خدمات طراحی، تامین و اجرای ۳ دکل بادسنجی در استان های آذربایجان شرقی و کرمان

به گزارش پول نیوز، افزایش کرونایی ها در چین به سود زغال تمام شد

شرکت ملی صنایع مس ایران در نظر دارد موضوع مناقصه فوق الذکر را با مشخصات و شرایط کلی زیر از طریق مناقصه عمومی به شرکت ها یا موسسات واجد صلاحیت واگذار نماید.

– شرح مختصر کار:
شرح مختصر کار عبارت است از خدمات مهندسی شامل طراحی، تامین تجهیزات و نصب، یک دکل بادسنجی در استان آذربایجان شرقی و دو دکل بادسنجی در استان کرمان و داده برداری یکساله که شامل:

دکل از نوع ۱۰۳ متری می باشد
انجام خدمات طراحی دکل های بادسنجی
تامین تجهیزات دکل های بادسنجی
نصب و راه اندازی دکل های بادسنجی
داده برداری یک ساله دکل های بادسنجی
– مدت اجرا: ۱۶ ماه شمسی از تاریخ ابلاغ قرارداد.
– محل انجام کار: استان کرمان (مجتمع مس سرچشمه و مجتمع مس شهربابک) و آذربایجان شرقی-ورزقان (مجتمع مس سونگون)
– پیش پرداخت: ۲۰% از مبلغ قرارداد در قبال اخذ ضمانتنامه معتبر بانکی.
– شرایط متقاضـی:
-۱- شرایط لازم برای حضور در مناقصه
-۱-۱- داشتن شخصیت حقوقی.
-۱-۲- داشتن سابقه حداقل یک کار مشابه
-۱-۳- داشتن اساسنامه مرتبط با موضوع مناقصه
-۲- سایر شرایط
-۲-۱- داشتن تجربه (سابقه اجرایی) و دانش در زمینه موضوع مناقصه
-۲-۲- داشتن حسن سابقه در کار های قبلی
-۲-۳- ارائه توان مالی، تراز مالی و اظهارنامه مالیاتی مربوط به ۵ سال گذشته
-۲-۴- ارائه چارت سازمانی و لیست پرسنل به تفکیک
-۲-۵- داشتن توان و دانش راهبری و مدیریت پروژه
-۲-۶- داشتن دانش فنی در زمینه طراحی و مهندسی
-۲-۷- داشتن سابقه همکاری با تکنولوژیست/تامین کننده خارجی
-۲-۸- توانایی ارائه ضمانت نامه معتبر بانکی شرکت در مناقصه معادل ۳.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال (سه میلیارد ریال)
* شرکت ها به صورت مشارکت و یا کنسرسیوم مجاز به حضور و ثبت نام در مناقصه نمی باشند.

متقاضیانی که دارای شرایط مذکور در بند “۵” بوده و آمادگی اجرای کار را دارند، می توانند حداکثر ظرف مدت ۱۴ روز کاری پس از تاریخ درج آگهی در روزنامه سراسری، آمادگی خود را از طریق طریق پایگاه جامع اطلاع رسانی شرکت ملی صنایع مس ایران به آدرس الکترونیکی dargah.nicico.com با انجام مراحل ذیل اعلام نمایند:

الف- انجام فرآیند ثبت نام اولیه و دریافت نام کاربری و رمز عبور.

ب- ورود به سامانه و اعلام آمادگی جهت شرکت در مناقصه مربوطه و آپلود مستندات در بخش های ذیل:

ب-۱- در بخش آپلود اسناد و مستندات، بارگذاری مدارک مورد نیاز “حقوقی”به شرح ذیل:

تصویر اساسنامه، آگهی تاسیس، تصویر نمونه امضا های صاحبان مجاز به همراه نام و نام خانوادگی، آگهی روزنامه آخرین تغییرات شرکت درخصوص اعضای هیأت مدیره، مدیرعامل و نیز صاحبان امضا های مجاز و تصویر گواهی کد اقتصادی و شناسه ملی شرکت.
ب-۲- در بخش فرم ارزیابی، بارگذاری مدارک”فنی”مورد نیاز مطابق اطلاعات مندرج در فایل Excel موجود در پایگاه جامع اطلاع رسانی شرکت ملی صنایع مس ایران می باشد.

در صفحه مربوط به فرم ارزیابی مستندات ثبت شده از بخش اطلاعات تکمیلی قابل مشاهده و انتخاب می باشند.
نکته ۱: دسترسی به فرم ارزیابی در پایگاه جامع اطلاع رسانی شرکت ملی صنایع مس ایران در قسمت معاملات شرکت کرده بعد ازانتخاب موضوع مناقصه و اعلام آمادگی در مناقصه امکان پذیر می باشد.

نکته ۲: دریافت، تکمیل و امضاء توسط صاحبان امضا های مجاز متقاضی و بارگذاری فرم های ذیل، در بخش اسناد ارزیابی در پایگاه جامع اطلاع رسانی شرکت ملی صنایع مس ایران الزامی می اشد (مهم):

فرم Excel (مربوط به مناقصه فوق)
فرم الف و ب الزامات ایمنی
فرم خوداظهاری ظرفیت مجاز

توضیحات:

ارزیابی و سنجش توان و صلاحیت شرکت ها بر اساس شاخص ها و پارامتر های مندرج در فرم ارزیابی و اطلاعات فرم Excel صورت خواهد گرفت؛ لذا لازم است شرکت های متقاضی ضمن ورود اطلاعات دقیق در فرمت فایل Excel، تصویر فرم های تکمیل شده با مهر و امضای مجاز به همراه کلیه مدارک و مستندات مربوطه در پایگاه جامع اطلاع رسانی شرکت ملی صنایع مس ایران در بخش فرم ارزیابی بارگذاری نمایند.
کلیه متقاضیان جهت بارگذاری مدارک مورد نیاز آگهی مناقصه بایستی به (بخش اسناد و مستندات و بخش فرم ارزیابی) پایگاه جامع اطلاع رسانی شرکت ملی صنایع مس ایران به آدرس الکترونیکی dargah.nicico.com و ورود با نام کاربری و کلمه عبور اختصاصی خود مراجعه نمایند. شایان ذکر است با توجه به آرشیو مدارک در سامانه، برای مناقصات بعدی نیازی به بارگذاری مجدد مدارک نمی باشد.
اطلاعات بارگذاری شده در قسمت فرم ارزیابی پس از بارگذاری کلیه مدارک تا آخرین تاریخ پایان ارسال مدارک قابل ویرایش می باشد.

کلیه فایل ها باید بصورت مجزا با فرمت pdf، با حجم حداکثر ۵ مگابایت، آپلود گردد.

تصویر هر مدرک بایستی در قسمت مشخص شده برای آن در پایگاه جامع اطلاع رسانی شرکت ملی صنایع مس ایران بارگذاری شود (بر اساس دسته بندی فوق) و در صورت عدم بارگذاری، نقص و یا بارگذاری تصویر مدرک در قسمت های نامرتبط، آن مدرک مورد بررسی قرار نخواهد گرفت و بدیهی است امتیاز آن نیز برای متقاضی منظور نخواهد شد.

نحوه ارزیابی کیفی و امتیاز دهی متقاضیان و حداقل امتیاز کسب شده برای حضور در مناقصه، بر اساس مدارک و مستندات بارگذاری شده در پایگاه جامع اطلاع رسانی شرکت ملی صنایع مس ایران و معیار های ارزیابی ارائه شده در فرم پیوست می باشد.

ارائه مدارک فوق الذکر هیچ گونه حقی را جهت متقاضیان برای شرکت در مناقصه ایجاد نخواهد کرد و اسناد مناقصه بر اساس معیار های ارزیابی کیفی، بین متقاضیانی که به تشخیص کارفرما حداقل امتیاز کیفی مورد نظر را کسب کرده باشند، توزیع می گردد.

اطلاع رسانی در خصوص تمدید مدت زمان آگهی مناقصه، صرفاً از طریق پایگاه جامع اطلاع رسانی شرکت ملی صنایع مس ایران به آدرس الکترونیکی dargah.nicico.com صورت می پذیرد.

کلیه هزینه های درج آگهی های مربوط به این مناقصه در وب سایت ها و روزنامه های سراسری و استانی پس از استعلام از امور اجتماعی و روابط عمومی شرکت ملی صنایع مس ایران به عهده برنده مناقصه می باشد و پس از انعقاد قرارداد از مطالبات وی کسر خواهد شد.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر شمــاره تلفن های ۳۴۳۰۳۴۳۲ -۰۳۴ جهــت پاسخگویی به سوالات احتمالی درخصوص موارد فنی و حقوقی مندرج در متن آگهی و همچنین شماره تلفن های ۳۴۳۰۳۴۲۱-۰۳۴ و ۸۲۱۳۸۰۷۸-۰۲۱ و ۳۴۳۰۳۴۱۷-۰۳۴ جهــت پاسخگویی به سوالات احتمالی در خصوص دسترسی به پایگاه جامع اطلاع رسانی شرکت ملی صنایع مس ایران و همچنین بارگذاری مدارک درخواستی ارائه می گردد.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

3152186
1
همچنین بخوانید
آخرین اخبار

خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی در پول نیوز

خدمات سئو

لیزر موهای زائد

لیفت نخ