22 ژوئن 2024 - 9:08

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

عقبگرد قیمت سکه و طلا

بازار امروز چهارشنبه ۲۵ آبان ماه ۱۴۰۱ شاهد عقبگرد قیمت سکه و قیمت طلا بود.

به گزارش پول نیوز، عقبگرد قیمت سکه و طلا

قیمت دلار در بازار ارز امروز چهارشنبه ۲۵ آبان ماه نزولی بود. اسکناس آمریکایی امروز در در بازار های همسایه عقب نشینی کرد. نرخ حواله درهم نیز امروز نزولی بود.

قیمت دلار در بازار رسمی

صرافی ملی هم امروز قیمت خرید و فروش دلار را اعلام کرد. بر این اساس قیمت خرید دلار آمریکا ۲۸ هزار و ۸۵۵ تومان (بیست و هشت هزار و هشتصد و پنجاه و پنج تومان) و قیمت فروش دلار آمریکا ۲۹ هزار و ۱۴۵ تومان (بیست و نه هزارو صد و چهل و پنج تومان) اعلام شد. قیمت فروش دلار توافقی هم امروز در حول و حوش ۳۳ هزار و ۹۵۰ وتومان معامله شد.

معامله گران منتظر نتیجه نشست شورای حکام

امروز پیش نویس قطعنامه پیشنهادی آمریکا و تروئیکای اروپایی علیه ایران تسلیم آژانس بین المللی انرژی اتمی شد و در زمان نوشتن این گزارش نشست شورای حکام در حال برگزاری است.

در پیش نویس این قطعنامه بر «نگرانی عمیق» شورای حکام نسبت به مشکلات حل نشده ناشی از «فقدان همکاری کافی از سوی ایران» تاکید شده است.

محمد اسلامی، رئیس سازمان انرژی اتمی امروز درباره پیش نویس قطعنامه گفته اینپیش نویس از نظر ایران مردود است و فعلا سفری از آژانس به ایران در دستور کار نیست. به نظر می رسد معامله گران دلار در انتظار نتایج این نشست هستند تا مسیر حرکتی خود را تعیین کنند.

افزایش قیمت اونس طلا

بازار جهانی طلا امروز شاهد پیشروی قیمت اونس طلا بود. فلز گران بهای جهانی امروز در حدود ۷ دلار بالا رفت. قیمت اونس طلا در بازار امروز بالا رفت و بر روی ۱۷۷۸ دلار قرار گرفت.

عقبگرد قیمت سکه و طلا

در بازار داخلی ایران هم قیمت طلا ۱۸ عیار امروز برخلاف روز گذشته آرایش نزولی به خود گرفت. فلز زرد رنگ داخلی امروز با ۶ هزار و ۲۰۰ تومان کاهش نسبت به روز قبل در محدوده ۱ میلیون و ۴۱۴ هزار و ۷۰۰ تومان به فروش رسید.

قیمت سکه امامی امروز ۱۲۱ هزار تومان کاهش را تجربه کرد. سکه امروز با ۱۶ میلیون و ۳۲۷ هزار تومان معامله شد. فلز گزان بهای داخلی در نیمه ظهر امروز در حول و حوش ۱۶ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان تا ۱۶ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان به فروش رسید. قیمت سکه عصر امروز در محوده ۱۶ میلیون و ۴۰۳ هزار تومانبود.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

00
00
اخبار برگزیده
آخرین اخبار

خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی در پول نیوز

خدمات سئو

لیزر موهای زائد

لیفت نخ