22 ژوئن 2024 - 9:25

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

روابط عمومی بانک پاسارگاد جوایز هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی را دِرو کرد

بانک پاسارگاد در هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابطعمومی در تمامی بخشهای مشارکت خود (8 بخش) موفق به کسب رتبه برتر شد و جایزه دیپلم افتخار سطح ملی را به خود اختصاص داد.

به گزارش پول نیوز، روابط عمومی بانک پاسارگاد جوایز هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی را دِرو کرد

به نقل روابط عمومی بانک پاسارگاد، در «هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی» که در تاریخ ۱۸ آبان ۱۴۰۱ به همت انجمن متخصصان روابط عمومی در محل سالن همایش های بین المللی شهدای محیط زیست برگزار شد، روابط عمومی بانک پاسارگاد در هر ۸ حوزه مشارکت خود شامل: کمیک استریپ، ویژه نامه، تبلیغات مکتوب، تیزر، کتاب، مستندسازی، اینفوگرافیک و رسانه های اجتماعی موفق به کسب رتبه برتر شد. همچنین با توجه به موفقیت بانک پاسارگاد در ۸ بخش، “دیپلم افتخار ” نیز به راحله شهرابی مدیر امور راهبری و روابط عمومی این بانک تعلق گرفت.

گفتنی است انجمن متخصصان روابط عمومی با هدف سنجش شرایط و بستر های ارتقای کمی و کیفی فعالیت های انتشاراتی و ایجاد محیط علمی و آموزشی برای مدیران و کارشناسان روابط عمومی، برگزاری “جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی” را در دستور کار خود قرار داده است. این جشنواره قصد دارد دست اندرکاران حوزه روابط عمومی و ارتباطات را با اصول، گونه های جدید نشر و همچنین استاندارد های چاپ بیشتر آشنا کرده و ضمن ارائه و معرفی آثار شاخص و الگو های برتر، زمینه را برای کمک به توسعه و ارتقای سطح توانمندی ها و مهارت های موردنیاز مدیران و کارشناسان این حوزه و روزآمدسازی دانش تخصصی آن ها فراهم سازد.

هفدهمین دوره از جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی در ۱۱ بخش ادبیات (مستندسازی و داستان سرایی)، برنامه انتشاراتی، انتشارات اصلی (چاپی و الکترونیکی)، هنر های تجسمی بصری، رسانه های دیداری و شنیداری، رسانه های دیجیتالی، تبلیغات مکتوب، تحلیل محتوا، کارشناس برتر انتشارات روابط عمومی، بخش نحوه ارائه آثار و بخش ویژه در سه حوزه ملی، تهران و استانی با حضور روابط عمومی های کشوردر بخش های دولتی و خصوصی برگزار شد.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

572591_874
00
اخبار برگزیده
آخرین اخبار

خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی در پول نیوز

خدمات سئو

لیزر موهای زائد

لیفت نخ