30 تیر 1403 - 16:55

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

مدیر شبکه کودک از پخش گزارش حادثه شاهچراغ عذرخواهی کرد

محمدصادق باطنی با عذرخواهی از پخش گزارش حادثه شاهچراغ نوشت: شبکه کودک رسانهای امن برای تمام کودکان ایران عزیزمان بوده، هست و خواهد بود.

به گزارش پول نیوز، مدیر شبکه کودک از پخش گزارش حادثه شاهچراغ عذرخواهی کرد

محمدصادق باطنی با انتشار ویدئویی از گفت وگوی خود در شبکه دو در صفحه اینستاگرامش نوشت: بعد از حادثه تلخ شاهچراغ و گزارش کوتاهی که از شبکه کودک پخش شد منتظر فرصتی بودم تا با مخاطبان عزیز شبکه کودک به ویژه پدر و مادر های محترم چند کلامی صحبت کنم تا این فرصت در شبکه دو فراهم شد.

شبکه کودک رسانه ای امن برای تمام کودکان ایران عزیزمان بوده، هست و خواهد بود.

در تمام بازه ای که رسانه های مختلف مشغول نشان دادن تصاویر دلخراش حادثه شاهچراغ بودند، ما یک قطره خون، صدای شلیک گلوله و حتی تصویر آرتین روی تخت بیمارستان را هم به مخاطبان شبکه کودک نشان ندادیم.

ما در شبکه کودک تلاش می کنیم در عین حراست از امنیت کودکی کودکانمان به آن ها بیاموزیم که نسبت به جامعه و وقایع پیرامونتان حساس باشید.

گزارش ناپخته ای که از شیراز پخش شد فاصله عمیقی با نیت و طراحی انجام شده داشت و با وجود اینکه در کانال نهال (و نه کانال پویا) پخش شده بود، حاوی واژه های نامناسبی برای کودکان بود که موجبات نگرانی برخی از خانواده ها را فراهم آورد.

بنده از این مخاطبان عزیز، عذرخواهی می کنم و به خانواده های عزیزمان مجدد تاکید می کنم که شبکه کودک شبکه ای زنده و در کنار شما خانواده های ایرانی است و اگر خطایی از این شبکه سر زد با نقد و صبوری شما عزیزان روز به روز خود را بهبود می بخشد.

اما آنچه این روز ها برای اهالی شبکه کودک بسیار ارزشمند بود پویش «آرتین_کنارتیم» بود. پویشی که بیش از ۵۰ هزار کودک عزیز در آن شرکت کردند و برایمان نقاشی ارسال کردند و ما فقط تعداد اندکی را توانستیم از آنتن رسانه ملی پخش کنیم.

شرمنده تمام آن هایی هستیم که می گفتند فرزندمان از آنتن کنار نمی رود تا نقاشی خود را که برای آرتین فرستاده روی آنتن مشاهده کند. ما نتوانستیم جز تعدادی محدود را به تصویر بکشیم.

تعداد کمی از این نقاشی ها را می توانید در استوری بنده ملاحظه کنید. نقاشی هایی پرمهر که غلیان عاطفه مردم عزیزمان به آرتین و خانواده اش را نشان می دهد.

به فکر انجام کاری برای آرتین و نقاشی های ارسالی هستیم. اگر پیشنهادی دارید پذیرای پیشنهاداتتان هستیم.

از تمام دوستانی که در این ایام بنده و شبکه کودک را با نقدها، توصیه ها و حتی توهین ها خطاب قرار دادند ممنونم. همه را خواندم و بر دو دیده نهادم. حتی آن هایی که بی انصافی کردند و یک سویه نگریستند و ره به خطا رفتند.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

logo-ok
همچنین بخوانید
آخرین اخبار