22 ژوئن 2024 - 9:36

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

ورود اتوبوس های ویژه مدارس به پایتخت

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه گفت باید اتوبوسهای جدیدی به تناسب شبکه معابر تهران تأمین و سفارشگذاری شود.

به گزارش پول نیوز، ورود اتوبوس های ویژه مدارس به پایتخت

بهرام نکاحی درباره اولویت های شرکت واحد اتوبوسرانی تهران اظهار داشت: زمانی که تهران نیاز به ۷ هزار و ۵۰۰ دستگاه اتوبوس برای حمل و نقل عمومی دارد، نمی توانیم تمام انرژی خود را در یک حوزه نظیر بازسازی یا نوسازی متمرکز کنیم. همزمان فعالیت هایی نظیر راه اندازی اتوبوس مدرسه، نظارت بر عملکرد، بازسازی، نوسازی، بهسازی و ارتقای کمی و کیفی در موازات یکدیگر انجام می شود.

وی با اشاره به در دستور کار گذاشتن همزمان رشد و توسعه در ناوگان اتوبوسرانی عنوان کرد: قطار توسعه و رشد در حوزه نوسازی و فناوری های جدید به حرکت درآمده و یقین دارم که اتفاقات خوبی در حوزه حمل و نقلی تهران رقم خواهد خورد.

نکاحی به نگاه ویژه شهردار تهران به حمل و نقل عمومی نیز اشاره و تاکید کرد: امیدوارم این نگاه ویژه، کمبود ها و عقب ماندگی های جدی گذشته را برطرف کند.

وی درباره تحویل اتوبوس از وزارت کشور هم اظهار کرد: امیدواریم که تا پایان امسال بالغ بر هزار دستگاه اتوبوس از وزارت کشور تحویل بگیریم. در نخستین مرحله تحویل، قرار بر ۲۵۶ دستگاه بود که تاکنون ۱۴۲ دستگاه آن را تحویل گرفته ایم.

نکاحی تأکید کرد: نباید فراموش کنیم که نخستین مد حمل و نقل، پیاده مداری است. باید فرهنگ پیاده مداری در شهر تهران ترویج و بستر آن آماده شود؛ البته مدیران هم باید در این راستا گام بردارند.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

5-2-2+copy
01
اخبار برگزیده
آخرین اخبار

خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی در پول نیوز

خدمات سئو

لیزر موهای زائد

لیفت نخ