28 تیر 1403 - 2:56

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

توجه بیشتر به توانمندی بانوان در تصدی پست های مدیریتی

مراسم تجلیل از کارکنان حراست شرکت بهرهبرداری متروی تهران و حومه با حضور دکتر حامد عباسی نامی سرپرست شرکت برگزار شد.

به گزارش پول نیوز، توجه بیشتر به توانمندی بانوان در تصدی پست های مدیریتی

در این مراسم سرپرست شرکت بهره برداری مترو ضمن قدردانی از زحمات کارکنان حراست گفت: به حمدالله با مجموعه مدیریتی و کارکنان اخلاق مداری روبرو هستیم.

وی ادامه داد: با توجه به شرایط موجود و با تمامی مشکلاتی که از بدو ورود به شرکت با آن روبرو بودم؛ تمام تلاش خود را کرده ام تا امور شرکت را با تدابیر مدیران و با عقلانیت پیش ببرم.

وی از فرصت برابر برای بانوان در پست های مختلف شرکت خبر داد و گفت: اگر افراد توانمند باشند حتماً در پست های مدیریتی از آنها استفاده خواهیم کرد.

نامی به لزوم توانمندسازی هرچه بیشتر پرسنل و جانشین پروری اشاره و خاطرنشان کرد: کار در حوزه حمل ونقل ، پشت میزنشینی نیست و حتماً باید کارها را از نزدیک دنبال کنید تا مشکلات شناسایی و الزامات لازم برای حل آنها را مشخص کنید.

وی همچنین از ایجاد نظم مالی و سرعت در پاسخگویی به مکاتبات اداری خبر داد و از مجموعه حراست خواست تا از عملکرد شرکت در مقایسه با گذشته نیز گزارشاتی ارائه دهند.

نامی گفت: مدیرانی که دارای شاخص های مدنظر حراست هستند و در راستای اهداف کلان شهرداری تهران و شرکت حرکت می کنند را معرفی کنید تا از آنها تقدیر کنیم.

در ادامه مشاور مدیرعامل در امور پدافند غیرعامل ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع کارکنان حراست گفت: حراست به عنوان چشم صادق مدیرعامل و امانت دار مجموعه است.نصیری با تأکید بر اینکه اگر فردی نقشی در تأمین امنیت مردم داشته باشد عبادت کرده است خاطرنشان کرد: کار در حراست عبادت است. اگر بتوانید با تلاش خود محیطی امن توأم با آرامش ایجاد کنید قطعاً در ثواب یک کار خیر شریک هستید.

در این مراسم مدیر حراست شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ضمن قدردانی از سرپرست شرکت به خاطر زمانی که علی رغم همه مشغله کاری، برای دیدار با پرسنل حراست گذاشتند گفت: شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه جز شرکت های پرمشغله است و در حال حاضر با توجه به شرایط، با حجم کاری بیشتری نیز روبرو هستیم.

حبیب الله عظیمیان به تلاش شبانه روزی کارکنان حراست برای حفظ امنیت و آرامش مجموعه شرکت بهره برداری مترو اشاره کرد و افزود: ما همانند تمام بخش های دیگر این شرکت، تمامی تلاش خود را به کار بسته ایم تا چرخ های مترو لحظه ای از حرکت نایستد.وی گفت: ما همگی به خانواده شهدا و ایثارگران بدهکار هستیم و هرچقدر در راه خدمت به مردم و جمهوری اسلامی فعالیت کنیم، این بدهی کم نخواهد شد.

در پایان این مراسم، دکتر نامی سرپرست شرکت بهره برداری مترو از تعدادی از کارکنان حراست با اهدای لوح سپاس و هدایایی قدردانی کرد.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

کاشت هسته انبه در گلدان
2060998_136
همچنین بخوانید
آخرین اخبار