22 ژوئن 2024 - 9:39

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

صنعا یک کشتی اماراتی را به تالار عروسی تبدیل کرد

یمن یک کشتی نظامی اماراتی را که در اوایل سال جاری توقیف کرده بود، با میزبانی یک عروسی دستهجمعی به یک تالار عروسی تبدیل کرد.

به گزارش پول نیوز، صنعا یک کشتی اماراتی را به تالار عروسی تبدیل کرد

مراسم عروسی حدود ۵۴۰ داماد در کشتی نظامی اماراتی «روابی» که پیش تر نیرو های یمن در دریای سرخ در اوایل سال جاری در ماه ژانویه آن را تصرف کرده بودند، برگزار شد.

به گزارش «الخبر الیمنی»، صنعا این کشتی نظامی اماراتی را با میزبانی یک عروسی دسته جمعی که شامل صد ها داماد در آن سوی دریای سرخ بود، به یک تالار عروسی تبدیل کرد، تا پیامی آشکار برای سرباز زدن ائتلاف متجاوز سعودی از تمدید آتش بس که در اوایل اکتبر به پایان رسید، بدهد.

فعالان در شبکه های اجتماعی شرکت کردن مقامات محلی استان الحدیده در عروسی جمعی در کشتی اماراتی «راوابی» را پیامی به ائتلاف دانستند؛ آن ها تأکید کردند که یمنی ها کاربری این کشتی را که ابزار مرگ و سرشار از نابودی بود، به سکویی برای زندگی و سالنی برای شادی و لذت تغییر داده اند.

برخی دیگر امارات متحده عربی و دخالت آن در جنگ یمن را به سخره گرفتند و گفتند: «مردم یمن به تنهایی کشتی راوابی را به سالن عروسی نیروی دریایی تبدیل کردند» و از مقامات صنعا خواستند تا آن را به عنوان سالنی برای برگزاری مراسم به آن ها اجاره دهند.

در این مراسم «محمد عیاش قهیم» فرماندار الحدیده گفت: «کشتی روابی سوگند یاد کرد که عروسی جمعی را با ما در حدیده شریک کند و همه داماد ها را بر پشت خود حمل کرد؛ و با زبان این کشتی می گویم «الحمدلله که مرا از آل نهیان ناپاک پاک کرد» به قول خودش (کشتی).»

کشتی «روابی» در اوایل امسال در آب های یمن توقیف شد، زیرا حاوی مقادیر زیادی سلاح برای جناح های طرفدار امارات بود.

این در حالی است که شرکت نفت یمن تأیید کرد ائتلاف متجاوز یک کشتی جدید حامل سوخت دیزل (گازوئیل) را توقیف کرده و از رسیدن آن به بندر «الحدیده» جلوگیری کرده است.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

3771646
5-2-2+copy
اخبار برگزیده
آخرین اخبار

خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی در پول نیوز

خدمات سئو

لیزر موهای زائد

لیفت نخ