22 ژوئن 2024 - 10:29

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

خودرو های قسطی در بازار ایران زیاد شد

آن طور که ایران خودرو در اطلاعیه فروش پیکاپ فوتون اعلام کرده است مشتریان میتوانند این خودرو را علاوه بر فروش نقدی، به صورت فروش نقدی چند مرحلهای و همچنین قسطی خریداری کنند.

به گزارش پول نیوز، خودرو های قسطی در بازار ایران زیاد شد

جدیدترین طرح فروش آبی های جاده مخصوص آغاز شد.

ایران خودروی ها فروش پیکاپ فوتون نیوفیس را به صورت متنوع از دیروز (چهارشنبه ۱۱ آبان ماه) آغاز کردند. این محصول که در شرکت زیر مجموعه این خودروساز یعنی ایران خودرو دیزل تولید می شود از سوی خودروساز ساکن کیلومتر ۱۴ جاده مخصوص در دسترس متقاضیان قرار گرفته است. فوتون نیوفس در این طرح فروش حدود یک میلیارد و ۱۰۹ میلیون تومان قیمت گذاری شده است.

آن طور که ایران خودرو در اطلاعیه فروش پیکاپ فوتون اعلام کرده است مشتریان می توانند این خودرو را علاوه بر فروش نقدی، به صورت فروش نقدی چند مرحله ای و همچنین قسطی خریداری کنند.

در طرح خرید نقدی چند مرحله ای متقاضیان باید در هنگام ثبت نام ۵۰ درصد مبلغ را به حساب ایران خودرو واریز کنند. مبلغ یاد شده حدود ۵۵۴ میلیون و ۶۷۰ هزار تومان می شود. مشتریان می توانند برای پرداخت باقی مانده مبلغ یکی از دو مسیر را انتخاب کنند. ۵۵۴ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان باقیمانده را طی یک فقره چک به تاریخ یک ماه بعد از ثبت نام پرداخت کند. مسیر دیگر پرداخت نیز این است گه باقی مانده مبلغ را طی دو فقره چک هر یک به مبلغ ۲۷۷ میلیون تومان و ۳۰۰ هزار تومان با سررسید یک ماهه و دو ماهه پرداخت کند. در این مدل فروش سود مشارکت ۱۲ درصدی برای متقاضیان دیده شده است. سود انصراف ۱۰ درصدی و جریمه تاخیر ۱۴ درصدی برای تمامی فروش های نقدی پیش بینی شده است. زمان تحویل از آذر تا بهمن ماه سال جاری تعیین و بسته به انتخاب طرح فروش از سوی متقاضی مشخص می شود.

همان طور که گفته شد خرید قسطی نیز در دسترس مشتریان قرار دارد. ایران خودرویی ها چند مسیر را برای این منظور پیش بینی کرده اند. متقاضیان باید در زمان ثبت نام مبلغ ۵۵۰ میلیون تومان را به حساب ایران خودرو واریز کنند. متقاضیان می توانند باقیمانده مبلغ را طی ۲۴ ماه با پرداخت ۸ قسط به مبلغ حدود ۸۶ میلیون تومان پرداخت کنند.

کارمزد پیش بینی شده برای این مدل فروش ۱۸ درصد تعیین شده است. متقاضیان مسیر دیگری را نیز در دسترس دارند. پرداخت ۶ فقره چک به مبلغ حول و حوش ۱۰۶ میلیون تومان می توانند انتخاب کنند. کارمزد این نوع فروش ۱۴ درصد است. مسیر سوم نیز پرداخت ۴ فقره چک هر یک به مبلغ نزدیک به ۱۳۹ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان است. کارمزد فروش قسطی یک ساله صفر است. بازه پرداخت هر یک از چک ها سه ماه در نظر گرفته شده است.

برای استفاده از این فرصت خرید باید به سایت esale.ikd.ir مراجعه کنند.

متقاضیانی که به صورت نقدی قصد خرید دارند توجه کنند که می توانند رنگ خودروی خود را از میان رنگ های قرمز، مشکی، خاکستری و نقره ای انتخاب کنند، اما بازه تحویل را باید ۹۰ روزه در نظر بگیرند.

فوتون تونلند نیوفیس محصول مونتاژی چینی ایران خودرو دیزل، تنها پیکاپ دیزلی ایران با پیشرانه معروف کامینز ۸/۲ لیتری مجهز به توربوشارژر است که می تواند ۳۶۰ نیوتن متر گشتاور تولید کند که آن را به قدرتمندترین پیکاپ دوکابین بازار ایران تبدیل کرده است.

خودروی تونلند فوتون مجهز به سیستم های ایمنی پیشرفته و تجهیزات رفاهی، مورد توجه علاقه مندان به سفر، ماجراجویی، کمپینگ در طبیعت و آفرود قرار گرفته و قابلیت چهارچرخ محرک و مصرف سوختی پایین تر نسبت به رقبای خود در کشور از دیگر ویژگی های مهم این محصول است.

متقاضیان می توانند تا پایان هفته جاری با حضور در مجموعه تفریحی و ورزشی توچال و همچنین مجموعه ورزشی انقلاب تهران از امکان تست درایوی که ایران خودرو تدارک دیده است بهره مند شوند.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

139508221759225609187254
-اسرائیل-به-رفح-1100x700
اخبار برگزیده
آخرین اخبار

خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی در پول نیوز

خدمات سئو

لیزر موهای زائد

لیفت نخ