22 ژوئن 2024 - 8:51

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

پرداخت ۷ هزار میلیارد ریال تسهیلات بانک توسعه تعاون به بخش های اقتصادی مازندران

سرپرست بانک توسعه تعاون از پرداخت بیش از هفتهزار میلیارد ریال تسهیلات به بخشهای مختلف اقتصادی مازندران در سال جاری خبر داد.

به گزارش پول نیوز، پرداخت ۷ هزار میلیارد ریال تسهیلات بانک توسعه تعاون به بخش های اقتصادی مازندران

سرپرست بانک توسعه تعاون در سفر دو روزه به مازندران از شرکت دامپروری گودوشا بهنمیر بابلسر، شرکت تعاونی پرورش ماهیان خاویاری قره برون و پایانه صادراتی روماک (تامین کننده محصولات کشاورزی) در جویبار بازدید کرد.
محمد شیخ حسینی سرپرست بانک توسعه تعاون در بازدید از طرح های تعاونی محور استان گفت: فعالین اقتصادی و تعاونی های بخش های مختلف اقتصادی استان اعم از صنعت، معدن، کشاورزی و محصولات صنایع تبدیلی امسال بیش از هفت هزار میلیارد ریال تسهیلات دریافت کرده اند.
او به اجرای طرح گاوداری ۲هزار رأسی دامپروری گودوشا بهنمیر بابلسر اشاره کرد و افزود: این شرکت دامپروری از محل تسهیلات این بانک توانست با یک اشتغال زایی بسیار خوب یک زنجیره تولید کامل در بخش صنایع تبدیلی، بسته بندی، تولید و همچنین تأمین مواد اولیه مورد نیاز ایجاد کند.
شیخ حسینی با اشاره به اینکه طرح تعاونی تولید ماهیان خاویاری قره برون جویبار بزرگترین طرح خاورمیانه است گفت: این طرح جزء طرح های بسیار منحصر به فردی از تامین مواد اولیه و غذای ماهیان خاویاری تا تولید بچه ماهی و نهایتاً پرورش ماهیان مولد و تولید خاویار است.
سرپرست بانک توسعه تعاون به بازدید از طرح بسته بندی و سردخانه بالای صفر و زیر صفر روماک نیز اشاره کرد و افزود: این مرکز دارای وضعیت رقابتی نسبی و منطقه ای است که تولیدات و محصولات کشاورزی و باغی منطقه را در این سردخانه و در این کارخانه بسته بندی و به کشور های منطقه و حتی اروپا صادر می کند.
او با اشاره به اینکه بانک توسعه تعاون بعنوان بانک تخصصی و توسعه ای حامی تعاونی ها بخصوص تعاونی های دانش بنیان تاکید کرد: یکی از اولویت های این بانک حمایت جدی از اینگونه تعاونی هاست.
سرپرست بانک توسعه تعاون ادامه داد: تفاهم نامه ای با صندوق نوآوری و شکوفایی منعقد شد که از این محل در حال حاضر بانک توسعه تعاون به ۵۰ تعاونی ۷۲۸ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرده است.
شیخ حسینی به انعقاد تفاهم نامه همکاری با صندوق ملی محیط زیست اشاره کرد و گفت: در این تفاهم بر حمایت از طرح های دانش بنیان در حوزه محیط زیست تاکید شده است.
او تاکید کرد: بانک توسعه تعاون هفت هزار میلیارد ریال با همکاری سازمان محیط زیست کشور به متقاضیان پرداخت می کند.
شیخ حسینی گفت: بانک توسعه تعاون امسال ۲۱۰ هزار میلیارد ریال تسهیلات به بخش های مختلف اقتصادی به ویژه تعاونی ها پرداخت کرده است.
گفتنی است در این بازدید ها سعید معادی معاون مدیرعامل در امور بازاریابی و استان ها و رئوف احمدی مدیر شعب استان مازندران نیز حضور داشتند.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

00
00
اخبار برگزیده
آخرین اخبار

خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی در پول نیوز

خدمات سئو

لیزر موهای زائد

لیفت نخ