22 ژوئن 2024 - 10:25

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

تاکید رئیس جمهور بر تسریع در رفع کمبود برخی اقلام دارویی

رئیس جمهور با اشاره به اهمیت پیشبینی شرایط مختلف و نیازهای احتمالی، بر ضرورت تسریع در رفع کمبود برخی اقلام دارویی تاکید کرد.

به گزارش پول نیوز، تاکید رئیس جمهور بر تسریع در رفع کمبود برخی اقلام دارویی

سید ابراهیم رئیسی صبح امروز (چهارشنبه) در جلسه هیئت دولت پس از استماع گزارش وزرای بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و کار، رفاه و تامین اجتماعی در خصوص اقدامات انجام شده برای رفع کمبود برخی اقلام دارویی، با اشاره به اهمیت پیش بینی شرایط مختلف و نیاز های احتمالی، بر ضرورت تسریع در این امر تاکید کرد.

در این جلسه بر اهمیت تبیین صحیح و دقیق اقدامات امیدآفرین انجام شده در زمینه های مختلف در کشور، بویژه در امور اقتصادی تاکید شد و با اشاره به اینکه بر اساس گزارش بانک جهانی شاخص کارآمدی دولت پس از ۴ سال نزول، سیر صعودی یافته و از ۱۴،۹ به ۱۸.۲۷ درصد رسیده است، تصریح شد: این آمار و آثار و تبعات آن باید از طرف مسئولان مربوط برای مردم تشریح شود.

رئیسی همه دستگاه های دولتی را مکلف کرد در زمینه تهیه فهرست اموال مازاد و دارایی های غیرمولد خود و برنامه ریزی برای فروش و مولدسازی این دارایی ها با جدیت و سرعت بیشتری عمل کنند.

رئیس جمهور حضور مسئولان بین مردم و آشنایی بیشتر با مسائل و مشکلات آنان را زمینه ای برای پاسخ به سئوالات و باز کردن گره های ذهنی مردم دانست که موجب افزایش حس امید و اطمینان آنان خواهد شد.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

139508221759225609187254
-اسرائیل-به-رفح-1100x700
اخبار برگزیده
آخرین اخبار

خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی در پول نیوز

خدمات سئو

لیزر موهای زائد

لیفت نخ