22 ژوئن 2024 - 10:26

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

بیمه آسیا برگزیده نهمین اینوکس کیش ۲۰۲۲

به گزارش پول نیوز، بیمه آسیا برگزیده نهمین اینوکس کیش ۲۰۲۲

بی شک نمایشگاه کیش اینوکس ۲۰۲۲ بزرگترین قدرت نمایی نمایشگاهی در عرصه بانک، بورس و بیمه است. به همین دلیل با استقبال قابل توجهی رو به رو می شود. نهمین دوره اینوکس نیز با حضور سرپرست دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، رییس کل سازمان خصوصی سازی، رییس کل بیمه مرکزی، دستیار معاون علمی و فناوری رییس جمهور و بسیاری از مسوولان و فعالان عرصه مالی برگزار شد.

این نمایشگاه از۲۵ تا ۲۸ مهر با حضور ۲۵۰ شرکت داخلی و بنگاه های بزرگ برگزار شد. نکته ای که در این دوره بیشتر به چشم می خورد، حضور بانک ها و بیمه ها بود. از آنجا که در این نمایشگاه شرکت های قدری حضور داشتند، رقابت برای بهترین شدن و بدست آوردن رتبه در این نمایشگاه می توانست سند افتخاری باشد. به همین دلیل بسیاری از بانک ها و شرکت های بیمه با برنامه ریزی گسترده حاضر شده بودند، اما نکته مهم این بود که بیمه آسیا با برنامه ریزی مناسب توانست یک سر و گردن بالاتر بایستد.

 

بیمه آسیا غرفه برتر نمایشگاه

برای آنکه شرکت کنندگان در نمایشگاه انگیزه بیشتری داشته باشند و در سال های آینده نیز با جدیت بیشتری حضور یابند، عملکرد ها مورد بررسی قرار می گیرد و به شرکت کنندگان عنوان و رتبه داده می شود که بیمه آسیا به دلیل حضور فعال در نمایشگاه کیش اینوکس ۲۰۲۲ و طراحی و فضاسازی مناسب غرفه، تندیس غرفه برتر این نمایشگاه را دریافت کرد. در آخرین روز برگزاری نهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی و چهاردهمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور در جزیره کیش، مسئولان برگزاری این نمایشگاه با حضور در غرفه بیمه آسیا، تندیس غرفه برتر را به مسئولان غرفه تقدیم کردند.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

139508221759225609187254
-اسرائیل-به-رفح-1100x700
اخبار برگزیده
آخرین اخبار

خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی در پول نیوز

خدمات سئو

لیزر موهای زائد

لیفت نخ