22 ژوئن 2024 - 16:17

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

پرداخت بیش از سه هزار و ۸۰۰ فقره وام فرزندآوری توسط بانک سینا

بانک سینا در راستای اجرای مفاد قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، در شش ماه ابتدای سال جاری، تعداد سه هزار و ۸۰۸ فقره وام فرزندآوری به مبلغ یک هزار و ۴۹۲ میلیارد ریال پرداخت کرده است.

به گزارش پول نیوز، پرداخت بیش از سه هزار و ۸۰۰ فقره وام فرزندآوری توسط بانک سینا

به نقل از روابط عمومی بانک سینا، این بانک از ابتدای ابلاغ تسهیلات قرض الحسنه فرزندآوری به منظور حمایت ازخانواده و افزایش جمعیت جوان کشور، پرداخت وام قرض الحسنه فرزندآوری را به واجدین شرایط آغاز کرده است.

این وام شامل خانواده های دارای فرزند متولد اول فروردین ۱۴۰۰ به بعد می شود که در این راستا تاکنون مبلغ یک هزار و ۴۹۲ میلیارد ریال به سه هزار و ۸۰۸ متقاضی پرداخت شده است. پرداخت تسهیلات فرزندآوری پس از ثبت نام در سامانه ve.cbi.ir و تکمیل پرونده و انتخاب بانک مورد نظر امکان پذیر است. بر اساس قانون، به خانواده هایی که از سال ۱۴۰۰ به بعد صاحب فرزند شده اند، تسهیلات فرزندآوری به ازای فرزند اول ۲۰۰ میلیون ریال، به ازای فرزند دوم ۴۰۰ میلیون ریال، به ازای فرزند سوم ۶۰۰ میلیون ریال، به ازای فرزند چهارم ۸۰۰ میلیون ریال و به ازای فرزند پنجم به بعد یک میلیارد ریال پرداخت می شود. تسهیلات فرزند آوری بدون الزام به سپرده گذاری و با شش ماه دوره تنفس برای شروع اقساط و با کارمزد سالانه حداکثر ۴ درصد پرداخت می شود. متقاضیان حداکثر تا دو سال پس از تولد فرزند خود می توانند درخواست وام را ثبت کنند. دوره باز پرداخت وام قرض الحسنه فرزندآوری متناسب با مبلغ وام تخصیص یافته از سه تا هفت سال است.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

jas-min-CIItgnBEOgw-unsplash-2
01
اخبار برگزیده
آخرین اخبار

خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی در پول نیوز

خدمات سئو

لیزر موهای زائد

لیفت نخ