25 تیر 1403 - 2:27

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو

«کام شیرین» از امشب روی آنتن می رود

برنامه «کام شیرین» با محوریت روابط زوجین و داشتن یک رابطه مستحکم خانوادگی از امشب شنبه ۹ مهرماه ساعت ۱۸:۳۰ از شبکه دو سیما روانه آنتن میشود.

به گزارش پول نیوز، «کام شیرین» از امشب روی آنتن می رود

برنامه «کام شیرین» با محوریت روابط زوجین وداشتن یک رابطه مستحکم خانوادگی از امشب شنبه ۹ مهرماه ساعت ۱۸:۳۰ از شبکه دو سیما روانه آنتن می شود.

در این سلسله برنامه ها اهمیت روابط زوجین و آموزش مهارت های توسعه فردی و زندگی زناشویی مورد توجه قرار دارد. حال خوب اتفاقی نیست یکی از بخش های این برنامه است که درباره ضرورت ایجاد حال خوب در روابط بین زوجین گفتگو می شود. سیدعلی رضا مرتضوی کارشناس این بخش است.

همچنین شیرینی زندگی با حضور هاجر سجاد عنوان یکی دیگر از بخش های این برنامه است که در آن از دیدگاه کودکان به مسائل و مشکلات بزرگتر ها نگاه شده و تاثیر این مسائل در زندگی کودکان مورد بررسی قرار می گیرد.

این برنامه با اجرای ثریا بناکار و کارشناسی رضا ناظری روانشناس روانه آنتن می شود که در هر قسمت حول موضوع برنامه با حضار داخل استودیو تبادل نظر می شود.

موضوع نخستین قسمت کام شیرین که امشب روانه آنتن می شود انتخاب همسر است. انتخاب عاشقانه یا عاقلانه، پیش نیاز های یک انتخاب صحیح، آشنایی قبل از ازدواج و … از جمله سوالاتی است که در این قسمت از برنامه به آن پاسخ داده می شود.

برنامه کام شیرین کاریست از گروه خانواده به تهیه کنندگی مرتضی یعقوبی که از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۸:۳۰ از شبکه دو سیما روانه آنتن می شود. بازپخش این برنامه روز بعد ساعت ۳۰ دقیقه بامداد و ۱۴:۰۰ خواهد بود.

اشتراک‌گذاری

لینک کوتاه:

Untitled-2-e1720952038288-673x470
IPO
همچنین بخوانید
آخرین اخبار